Email
Register
Program "Pokreni se za posao" PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator   
petak, 08 februar 2013 12:02

Program „Pokreni se za posao“ pomaže ljudima koji žele da pokrenu ili unaprede sopstveni biznis. Svi građani sa dobrom poslovnom idejom iz cele Srbije mogu da postanu korisnici ovog programa. Putem ovog programa, koji sporovodi udruženje građana ENECA iz Niša dodeljuje bespovratna sredstva do 200.000 dinara za kupovinu neophodne opreme za pokretanje malih i porodičnih preduzeća. Osim sredstava za kupovinu opreme, budućim preduzetnicima su  obezbeđene poslovne i stručne obuke, kao i stalna savetodavna pomoć od strane ekonomskih stručnjaka.

 

Ukoliko želite da konkurišete za dodelu bespovratnih sredstava morate da ispunite sledeće uslove konkursa:

·         Da imate prebivalište ili boravište na teritoriji Republike Srbije,

·         Da imate dobru i održivu poslovnu ideju za započinjanje ili unapređenje sopstvenog biznisa,

·         Da pošaljte popunjen prijavni obrazac sa propratnom dokumentacijom do 28. februara 2013. godine na sledeću adresu:

 

ENECA Niš

Poštanski fah 85

18106 Niš

 

ili na:

Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

(u “subject” mejla navesti “Dokumentacija za konkurs”)

 

 

Ovaj prijavni obrazac predstavlja polazni dokument u procesu odabira korisnika pomoći. Na osnovu podataka datih u njemu, predstavnici ENECA-e će pregovarati s onim kandidatima čija ideja najviše obećava i koji zadovoljavaju sve ostale kriterijume. Neophodno je dati kompletne i detaljne odgovore na sva pitanja, a formular popuniti čitko, štampanim slovima.

 

Konačna odluka o prihvatanju ili odbijanju kandidata biće doneta kada potrebna procedura bude kompletirana. Molimo da uz popunjen prijavni obrazac obavezno priložite kopiju odgovarajućeg ličnog dokumenta podnosioca zahteva, izvod iz Agencije za privredne registre (ukoliko imate registrovano preduzeće), kopiju radne knjižice i diplome (ukoliko je imate) i pošaljete na adresu navedenu na kraju formulara.

 

 

Poslate prijave sa dokumentacijom se ne vraćaju.

 

 

Nakon konačne odluke, od finalnih korisnika biće zahtevano da:

·         Registruju svoju poslovnu delatnost, ukoliko to nisu učinili ranije,

·         Da nakon prijema dodeljenih sredstva za rad ili materijala, uplate 20% od vrednosti primljenih sredstava na račun ENECA,

·         Da pohađaju poslovne i stručne obuke,

·         Da učestvuju 15 sati u društveno korisnim aktivnostima.

Prijavne obrasce možete preuzeti na sledećim linkovima     

prijavni obrazac PDF

prijavni obrazac WORD

 
 
 
advert
 
 
 
 

O nama

Dana 12.12.2011.god. Opštinsko veće je donelo saglasnost o izmeni i dopuni Pravilnika o unutrašnjem uređenju i sistematizaciji radnih mesta u Opštinskoj upravi opštine Doljevac... Dalje

Kontakt

Broj telefona: 018/4-810-054

E-mail: klerdoljevac@gmail.com

Home
Copyright © 2019. www.opstinadoljevac.rs/kler.