Email
Register
Pismo zahvalanosti Vladi Japana PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator   
petak, 15 mart 2013 07:54

Poštovani,


U ime građana i opštine Doljevac izražavam duboku i iskrenu zahvalnost Vladi i narodu Japana na pomoći koju će Dom zdravlja u Doljevcu iskoristiti za nabavku rendgen aparata i sanitetskog vozila. Opština u okviru brige za zdravlje građana izdvaja određena sredstva za obezbeđivanje i sprovođenje zdravstvene zaštite. Za poboljšanje i ostvarivanje pristupačnosti korišćenja zdravstvene zaštite, donacija Vlade Japana će doprineti da naše stanovništvo za potrebe snimanja na rendgen aparatu ne putuje 20 km do Niša, što ima i socijalni i ekonomski značaj. Takođe, postoje zdravstvene potrebe stanovništva za hitnom medicinskom pomoći tako da će donacija sredstava za nabavku sanitetskog vozila omogućiti pružanje osnovne neophodne pomoći.
Još jednom se zahvaljujem narodu i Vladi Japana

Predsednik Opštine Doljevac
        Goran Ljubić

Poslednje ažurirano petak, 15 mart 2013 08:04
 
 
 
advert
 
 
 
 

O nama

Dana 12.12.2011.god. Opštinsko veće je donelo saglasnost o izmeni i dopuni Pravilnika o unutrašnjem uređenju i sistematizaciji radnih mesta u Opštinskoj upravi opštine Doljevac... Dalje

Kontakt

Broj telefona: 018/4-810-054

E-mail: klerdoljevac@gmail.com

Home
Copyright © 2019. www.opstinadoljevac.rs/kler.