Програм рада буџетске инспекције за 2020

Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде, Управа за аграрна плаћања расписује Конкурс за коришћење подстицаја за подршку инвестицијама у примарну пољопривредну производњу у 2013. години.

Конкурс садржи услове за остваривање права на подстицаје, документацију коју је потребно поднети, рок за подношење пријаве и друге потребне информације за коришћење подстицаја за подршку инвестицијама у примарну пољопривредну производњу у 2013. години.

Образац пријавеса обавезном документацијом подноси се у року од 01.11. до 15.11.2013. године, у затвореним ковертама са назнаком пошиљаоца – подносиоца пријаве (име, презиме, адреса) и назнаком : Не отварати Конкурс о условима и начину коришћења подстицаја за подршку инвестицијама у примарну пољопривредну производњу у 2013 години, лично или препорученом поштом, на адресу Управа за аграрна плаћања, Ул. Хајдук Вељкова 4 – 6, 15000 Шабац.

Документацију преузети овде:::::::