Програм рада буџетске инспекције за 2020

Одржана презентација "fruits and berries" програма

Дана 02.10.2014 и 03.10.2014. године у селу Мекиш и Орљане одржана је презентација у вези петог конкурса за коришћење подстицаја за подршку руралном развоју кроз инвестиције у произвођачко-прерађивачке капацитете у вези засада воћа и то:

• вишње
  • трешње
  • шљиве
  • јагоде
  • малине
  • купине и
  • боровнице

за 2014. годину на територији пет округа у Јужној Србији.

Консултант Дејан Богдановић упознао је пољопривредне произвођаче са конкурсом Данског програма "fruits and berries" у вези набавке механизације и набавке садница за заснивање засада. На одржаној презентацији било је око двадесетак пољопривредних произвођача.

Сви заинтересовани пољопривредни произвођачи моги се обратити консултанту Дејану Богдановићу у општини Дољевац на шалтеру број 4 сваког радног дана од 7 до 15 часова или путем телефона 064/11-58-821; 063/72-66-837