Програм рада буџетске инспекције за 2020

Планови рада и извештаји о раду

Годишњи план просветне инспекције

Извештај о раду просветне инспекције за 2019. годину

План рада просветне инспекције за 2020. годину

План рада грађевинског инспектора за 2020. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2019. годину

План рада пореске инспекције за 2020. годину

План рада пореске инспекције за 2019. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2020. годину

План рада комуналне инспекције за 2020. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2019. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2019. годину

План рада грађевинске инспекције за 2019. годину

Извештај о раду грађевинског инспектора за 2018. годину

План рада грађевинске инспекције за 2018. годину

Извештај о раду комуналног инспектора за 2017. годину

Извештај о раду инспектора за заштиту животне средине за 2017. годину

План рада комуналне инспекције за 2018. годину

План рада инспекције за заштиту животне средине за 2018. годину

Обавештење понуђачима у поступку отуђења парцеле КП бр 2166 КО Белотинац

На основу Обавештења Општинског правобранилаштва општине Дољевац, број П.15/20 од 15.10.2020.године,  Одељење за привреду и финансије, Општинске управе општине Дољевац, издаје следеће:

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Одељење за привреду и финансије, Општинске управе општине Дољевац, поднело је Општинском Већу општине Дољевац, иницијативу за утврђивање предлога Одлуке о поништењу Одлуке о покретању поступка отуђења непокретности - катастарске парцеле број 2166 КО Белотинац и објеката у јавној својини општине Дољевац, прикупљањем писмених понуда, број:464-55 од 02.10.2020.године и достављање истог Скупштини општине Дољевац, на даљу надлежност и поништење Огласа ради отуђења предметних непокретности који је саставни део ове Одлуке, а који је дана 09.10.2020.године објављен у дневном листу „Курир“ и  на сајту општине Дољевац.

Сходно наведеном, обавештавају се  потенцијални понуђачи, да не подносе понуде по Огласу  ради отуђења непокретности -  катастарске парцеле број 2166 КО Белотинац и објеката у  јавној својини општине Дољевац, путем прикупљања писмених понуда, који је дана 09.10.2020.године, објављен у дневном листу „Курир“ и на сајту општине Дољевац, као и да поднете понуде неће бити  разматране.

Обавештење објавити у дневном листу „Курир“ и на сајту општине Дољевац www.opstinadoljevac.rs.