Програм рада буџетске инспекције за 2020

Одлагање термина јавне седнице Комисије за планове општине Дољевац

Одељење за урбанизам, инспекцијске послове и ванпривредне деланости, на основу члана 64. став 2. Правилника о садржини, начину и поступку израде докумената просторног и урбанистичког планирања, оглашава промену термина јавне седнице Комисије за планове.

Обавештавају се заинтересована правна и физичка лица да се одлаже термин одржавања јавне седнице Комисије за планове општине Дољевац заказане за 15.новембар 2018. године у 12,00 часова, поводом:

1. Стручне контроле Нацрта Изменe и допунe Плана детаљне регулације индустријске зоне у Пуковцу, након обављеног јавног увида;
  2. Стручне контроле Нацрта Измене и допуне Плана детаљне регулације МХЕ „Бисерка“ снаге 400kV  са рекреативно-туристичким центром „Топлички Бистрик“, након обављеног јавног увида;
  3. Стручне контроле Измене и допуне Плана детаљне регулације Комплекса – соларних електрана „Шајиновац 1“, „Шајиновац 2“ и „Шајиновац 3“ на к.п.бр. 568/5, 568/6, 568/7, 568/8, 568/9, 568/10 и 568/11 у К.О. Шајиновац, снага 3x999kW, након обављеног јавног увида;

Нови термин одржавања јавне седнице Комисије је 19. новембар 2018. године са почетком у 12,00 часова, у сали Скупштине општине Дољевац, ул. Николе Тесле бр.121.

Начелник Одељења за урбанизам инспекцијске послове

и ванпривредне делатности

дипл. ецц. Властимир Анђелковић