Програм рада буџетске инспекције за 2020

Препоруке

У циљу превенције ширења корона вируса и оболевања од заразне болести COVID-19, Институт за јавно здравље Ниш (Центар за промоцију здравља) и Градски завод за јавно здравље Београд донелиу су препоруке намењене општој популацији, за ученике и запослене у образовним институцијама, за понашање на послу, у јавном превозу, у комерцијалним објектима, трговинама, пиљарама, стамбеним зградама, парковима, као и препоруке за рад вртића, теретана, фризерских и козметичких салона и за понашање у јавном превозу. Препоруке се могу погледати на следећим линковима:

1. Препоруке намењене општој популацији, за ученике и запослене у образовним институцијама, за понашање на послу, у јавном превозу, у комерцијалним објектима, трговинама, пиљарама, стамбеним зградама, парковима

2. Препоруке за рад вртића, теретана, фризерских и козметичких салона и за понашање у јавном превозу