EU PRO+

Одлука о буџету општине Дољевац за 2022. годину

Програм рада буџетске инспекције за 2021

Планови рада и извештаји о раду

Листа вредновања и рангирања пријављених програма и пројеката, за доделу средстава удружењима из буџета општине Дољевац

На основу члана 9.  Уредбе о средствима за подстицање програма или недостајућег дела средстава за финансирање програма од јавног интереса које реализују удружења („Службени гласник РС”, број 16/18),

Комисија за спровођење поступка јавног конкурса за доделу средстава удружењима  из буџета Општине Дољевац, за финансирање програма/пројеката чији су носиоци/партнери удружења и друге организације цивилног друштва које су регистроване и делују на територији општине Дољевац,  на седници одржаној дана 11.04.2022. године, утврдила је

ЛИСТУ ВРЕДНОВАЊА И РАНГИРАЊА ПРИЈАВЉЕНИХ ПРОГРАМА И ПРОЈЕКАТА, ЗА ДОДЕЛУ СРЕДСТАВА УДРУЖЕЊИМА  ИЗ БУЏЕТА ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ, ЗА ФИНАНСИРАЊЕ ПРОГРАМА И ПРОЈЕКАТА ЧИЈИ СУ НОСИОЦИ/ПАРТНЕРИ УДРУЖЕЊА И ДРУГЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЦИВИЛНОГ ДРУШТВА КОЈЕ СУ РЕГИСТРОВАНЕ  И ДЕЛУЈУ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ДОЉЕВАЦ

по  Јавном конкурсу за доделу средства за подстицање програма или недостајућег дела средстава за  финансирање програмаиз буџета  општине Дољевац,  објављеног дана 07. фебруара  2022. године на сајту општине www.opstinadoljevac.rs  и на порталу  e-Uprava

1. ВРЕДНОВАНЕ И РАНГИРАНЕ  ПРИЈАВЕ

Р.бр.

Подносилац пројекта

Назив пројекта

Бодови

Предлог за доделу средстава

1.

Удружење бораца НОР-а општине Дољевац (УБНОР)

“Обележавање важних датума НОБ-а 1941-45, потомака ратника 1912-20 и ратова 1990-99“

880.000,00

2.

Удружење ЦДП „СУНЦЕ“ Дољевац, „

Хендикеп није баук 2022“,

44,5

365.000,00

3.

Удружење инвалида

„Живети усправно“ Дољевац

„Клуб за особе са инвалидитетом“

350.000,00

4.

НВО „Центар за развој пољопривредног предузетништва“ Пуковац

„Знањем до развоја“,

24,5

200.000,00

5.

Ловачко удружење „Топлица-Дољевац“ Дољевац

„Интродукција алохтоне врсте дивљачи ловног фазана (Phasianus colchicus) у ловиште „Лесковачко поље““

24,5

200.000,00

6.

Удружење рома „Ромски центар Дољевац“

„Нови правац“

176.000,00

7.

Културно уметничко друштво „Пуковачки вез“ Пуковац, назив пројекта

„Нови почетак“,

18,5

150.000,00

8.

Културно просветно друштво ТРОРЕЧЈЕ Кочане,

„22. сусрети просветних радника књижевних стваралаца за децу“,

18,5

150.000,00

9.

Удружење пензионера

општине Дољевац

„Нека и старост добије осмех“

10.

Општинска организација инвалида рада општине Дољевац -Малошиште,

“Унапређење положаја особа са инвалидитетом општине Дољевац 2022“

11.

Удружење грађана ЕКО КОПРИЈАН, Клисура

„Обелезавање важних датума из области  медицине,  екологије,  здраве хране и рекреативног спорта“

1. ПРИЈАВЕ КОЈЕ НЕ ИСПУЊАВАЈУ  УСЛОВЕ ЗА БОДОВАЊЕ

Р.бр.

Подносилац пројекта

Назив пројекта

НАПОМЕНА

Удружење грађана рома „БОЖЈА ПРАВДА“ Шаиновац

„ЗА БОЉЕ СУТРА РОМА“,

Није предмет оцељивања-због неоправданог трошења дела средстава из 2021. године

2.

Удружење грађана „ПОТОМАК СВЕТЕ ЛОЗЕ НЕМАЊИЋА“, Орљане

„ Очување, заштита, и обележавање средњевековних, културних споменика у СО Дољевац: 1. Копријан (Корвинград)- Селичевица; 2. Храм СВ. Јована Крститеља и сакрални објеат „Шупљи камен“ – Комњига; 3. Новооткривених надгробних споменика Немањића у Орљану“

Није предмет оцељивања-због неоправданог трошења дела средстава из 2021. године

На Листу вредновања и рангирања пријављених пројеката,  учесници конкурса имају право приговора у року од 8  дана од дана њеног објављивања. Одлуку  о приговору  конкурсна Комисија доноси у року од 15 дана од дана његовог пријема. Право приговора не задржава извршење одлуке о додели   средстава  за суфинансирање програма и пројеката од јавног интереса у општини Дољевац за 2022. годину.

Листу вредновања и рангирања пријављених програма у општини Дољевац у 2022. години објавити на сајту општине Дољевац www.opstinadoljevac.rs и на порталу  e-Uprava.

Листу вредновања у ворд формату можете преуети овде>>>>